Blog

Tereza Horáková

Jak nastavit správně SPF záznamy

Správným nastavením SPF záznamů lze zamezit rozesílce podvodných e-mailů a ochránit svou reputaci. Samotné nastavení zabere pár minut a zvládnete to i vy. Naučíme vás to.

Judita Kabzanová

Jak sestavit rozpočet PPC kampaní?

Marketing je nestálé prostředí a to co fungovalo dnes, nemusí fungovat zítra. Proto je třeba neustále optimalizovat investice do PPC reklam.

Tereza Horáková

Proč investovat do e-shopu na míru?

Vyplatí se investovat do e-shopu na míru v době dostupných šablonových řešení? Co můžete vlastním řešení získat? Jaké výhody má e-shop na míru?

Kristýna Šťastná a Judita Kabzanová

Czech Online Expo 2023

Držíme krok s dobou, abychom mohli našim klientům představit nové trendy a přinést další inspiraci do projektů. A tak jsme vyrazili jako každý rok nasbírat nové znalosti na Czech Online Expo 2023.

Tereza Horáková

Spamová past

Možná jste o ní už slyšeli. Pokud ne, vězte, že na ni můžete kdykoliv narazit. Pomůžeme vám pochopit, jak spamová past funguje a jak se jí vyhnout.

Eliška Haubertová

Váš firemní Facebook profil

Facebook stále zůstává na prvních příčkách v oblíbenosti sociálních sítí. Nepodceňujte jeho sílu a vytvořte pro svou značku kvalitní firemní profil.

Judita Kabzanová

Klíčová slova - klíč k vašemu úspěšnému webu

Klíčová slova skloňují všichni online marketéři ve všech pádech. Víte, proč tomu tak je? Klíčová slova jsou totiž základními kameny obsahu vašeho webu. Pojďte si s námi ujasnit, o co vlastně jde.

Judita Kabzanová

Jak v práci nevyhořet?

Ačkoliv si myslíte, že vaše psychika je v pořádku, nezanedbávejte náznaky, které mohou vést k syndromu vyhoření. Jaké jsou a jak jim předcházet?