Kristýna Šťastná

Co jsme společně zažili v uplynulém roce 2021?

4 roční období, tisíce provedených úkolů,
nespočet odpracovaných hodin a maximum pracovního nasazení.

Takový byl náš rok 2021.

Mnozí z nás na to čekali. Konec roku 2021 a začátek roku 2022.
Věděli jste, že dvojky roku by měly přinést naději, harmonii a klid?
Doufáme, že přesně takový bude rok 2022.

Ale dost o novém roce, podívejme se společně, jaký byl minulý rok a co jsme v něm zažili.

INNOIT - rok 2021

 

INNOIT - rok 2021

 

Jaro

I když zima ještě neřekla poslední slovo, na začátku roku už nejedna duše vyhlíží jaro. Celý svět se probouzí ze zimního spánku a nabírá síly.

Naše jaro se neslo ve znamení nových webů.

Spustili jsme první kompletně přístupný web pro ZŠ Mikulášovice. Také jsme se věnovali projektu Pet Center, pro který jsme připravili přehledný a responzivní e-shop pro jejich B2B klientelu a v neposlední řadě jsme dokončili i prezentační web Studny Bohemia.

Nezůstalo ale pouze u webů, naše osobní životy celého týmu INNOIT zažily pořádné turbulence, ale jak to tak bývá, vše zlé je pro něco dobré. A k nám to dobré přišlo po čtyřech, se studeným čumákem a nekonečnou energií.

Dark se stal okamžitě miláčkem celého našeho týmu a terapeutem v jednom.

Naprosto se přizpůsobil našemu pracovnímu tempu, a proto ho velice málo uvidíte přes den hrát si nebo nám připomínat, že bychom se mu měli věnovat. Jednoduše parťák do nepohody!

Na jaře jsme zároveň oslavili 20 let internetové encyklopedie Wikipedia. Tu vám nejspíše nemusíme představovat, co bychom vám ale v novém roce rádi představili, je naše IT encyklopedie pojmů, bez kterých se v online světě neobejdete. Začali jsme na ní pracovat právě na jaře a již brzy ji poskytneme i vám. Máte se na co těšit.

Něco začíná, pokračuje, ale také končí.

Na jaře ohlásil svůj definitivní konec webový prohlížeč Internet Explorer. Kdo by si nepamatoval začátky internetových připojení a prohlížení v tomto legendárním prohlížeči? My si to rozhodně pamatujeme, ale je na čase přenechat webové prohlížení mladším a rozsáhlejším prohlížečům.

INNOIT - rok 2021

 

 

Léto

Pro mnohé to nejzábavnější roční období. Příroda je v plném rozkvětu, teploty stoupají vesele na vyšší stupně a pro většinu businessů nastává takzvaně okurková sezóna. Ale ne pro nás!

Léto je jedním z nejrušnějších období.

Je na čase začít připravovat vánoční kampaně, pracovat na stávajících projektech, ale nezapomínat ani sami na sebe.

V létě jsme vyměnili těžký a nemoderní kabát webu Fischer Dental za novou lehkou moderní bundičku. Redesign on-line katalogu vybavení pro stomatologické ordinace dodal na profesionalitě společnosti a my se na něj nemůžeme vynadívat.

Paralelně s tímto projektem jsme zároveň spolupracovali s TsunamiDigital na novém e-shopu Uprav vodu. Jde o rozsáhlý e-shop plný specifických produktů a napojení na různé další služby. I takové e-shopy jsou v našem portfoliu vítané a bereme je jako výzvu!

INNOIT - rok 2021

INNOIT - rok 2021

Společně jsme odstartovali v letním období 7. rok INNOIT a jako dárek k narozeninám jsme si nadělili nový web.

Nenadarmo se říká, že kovářova kobyla chodí bosa.

Náš web je nyní naší kompletní a reprezentativní vizitkou s referencemi, nabídkou služeb, ale i online prostorem, ve kterém můžete vždy najít další a nové rady jak na weby, sociální sítě a jak se vyznat v online světě. INNOIT Blog, na kterém se zrovna nacházíte, je vaším místem pro vzdělávání a vylepšení práce na online platformách.

Každý měsíc zde naleznete nové články psané naším odborným týmem a jazykem, kterému budete rozumět. Nesnažíme se vám předat maximum našich vědomostí odbornými pojmy, ale píšeme pro vás vše tak, abyste vždy věděli "o co go". Kdyby ale přeci jen některý z článků nebyl jazykem vašeho kmene, neváhejte se nám ozvat.

Vše s vámi rádi probereme a poradíme vám.

Dost o nás, léto si toho pro celý svět připravilo mnohem více! Proběhly o rok odložené letní olympijské hry v Tokiu a naše dovolené nabraly nový rozměr. Proběhl totiž úspěšný první komerční let do vesmíru.

 

INNOIT - rok 2021

 

Podzim

Na podzim proběhly pro Českou republiku důležité volby do Poslanecké sněmovny a zvolili jsme si tak novou vládu naší republiky. Slunce postupně ztrácelo svou sílu, ale my jsme, plni energie z letních měsíců, nelenili a pracovali na dalších nových projektech.

Důležitou událostí však bylo naše post-covidové setkání týmu!

Po více než roce jsme se opět sešli na našem oblíbeném bowlingu a skvělém jídle. Bavili jsme se, trumfovali v počtu shozených kuželek a konečně jsme měli možnost znovu se vidět a utužit naše vztahy.

Po takové době bylo skvělé se znovu se všemi vidět a podebatovat o probíhajících, ale i nových projektech. Na podzim jsme totiž zahájili práce na nových webech.

Prohlédněte si weby, které jsme spustili od jara do podzimu 2021

Uprav vodu

https://www.upravvodu.cz/

Realizováno: 08/2021

E-shop CSS CMS PHP

Detail Všechny reference

Fischerdental

https://www.fischerdental.cz

Realizováno: 06/2021

Redesign CSS

Detail Všechny reference

Studny Bohemia

https://www.studnybohemia.cz

Realizováno: 06/2021

web webdesign CMS CSS

Detail Všechny reference

PetCenter

Realizováno: 04/2021

E-shop CSS CMS PHP

Detail Všechny reference

ZŠ Mikulášovice

https://www.zsmikulasovice.cz

Realizováno: 03/2021

web webdesign CSS CMS

Detail Všechny reference
 

 

Zima

Podzim jakoby ani neproběhl, hned jsme skočili do zimního shonu.

Ale nenechte se mýlit, my to milujeme! Právě v této době vytahujeme všechna esa v rukávu, vylepšujeme naše grafiky, nastavujeme pro klienty PPC kampaně, připravujeme nesčetně newsletterů a připravujeme komunikaci na sociální sítě. Vše, co je zapotřebí pro co možná nejlepší vánoční kampaně a zisk našich klientů.

Uběhli jsme maraton s vánočními kampaněmi, ale zároveň jsme dokončovali práce na redesignu S barvou ven pro projekt Prague Pride. Rozsáhlý redesign celého webu se nesl dle názvu projektu ve veselých barvách, i když téma celého webu není tolik veselé.

INNOIT - rok 2021

INNOIT - rok 2021

 

Jsme poctěni, že můžeme pracovat i na projektech jako je právě S barvou ven, který pomáhá mladým lidem v nesnázích a těžkých životních situacích.

I proto jsme si dali opravdu záležet na každém detailu, abychom připravili přístupný web pro zrakově postižené, responzivní prostředí, které bude vyhovovat mobilním zařízením a primárně, abychom usnadnili již tak těžké situace všem, kteří na web přichází. 

V zimě se nám již rodí nové projekty.

Sledujte náš web, stránku na Facebooku nebo náš život na Instagramu, abyste o nic nepřišli.

 

 

Zima pokračuje, ale rok 2021 je u konce.

Rok, který nám přinesl nové přiležitosti, nové členy týmu, ale i nám připravil spoustu úkolů, se kterými jsme pomáhali našim stávajícím klientům.

Děkujeme všem za přízeň, za projevenou důvěru a za nekončící příval nových nápadů a výzev. Bez našich klientů bychom totiž nebyli tam kde jsme nyní. Neslavili bychom 7. narozeniny, neměli bychom radost z úspěšných kampaní a už vůbec bychom nepsali souhrn roku 2021.

Ověřili jsme si, že jsme skvělý tým, který se drží i v těch nejtěžších životních situacích mimo práci, ale může si důvěřovat i v pracovních záležitostech. Vždy stojíme za sebou a pro naše klienty jsme jako jedna ruka. Ale jedna ruka netleská, proto děkujeme, že vy jste tou naší druhou rukou, se kterou už se nám tleská mnohem lépe.

INNOIT - rok 2021

Tak na ten nový rok 2022!

Těšíme se na vás!

Vaše INNOIT