Kristýna Šťastná

Co jsme prožili v roce 2022?

Co by to bylo za vstup do nového roku bez bilance toho starého.

2022 je u konce, 2023 před námi a tak přemýšlíme o tom, co jsme v minulém roce zažili, kam jsme se posunuli a jaké projekty nám prošly pod rukama.

Doufáme, že jste si rok 2022 užili alespoň tak, jako my!

Podívejte se, co jsme společně s vámi v minulém roce zažili.

Souhrn 2022 - INNOIT

 

 

2022 jsme rozjeli ve velkém!

Vykročili jsme pravou nohou a ze začátku roku jsme rozjeli velké kolečko úprav všech našich webů. Přišla cookies novela, takže jsme s našimi klienty nasadili nové cookies lišty na více než 60 webů.

Začátkem roku jsme společně vyrazili na konferenci COE 2022. I letos se tam chystáme, abychom byli stále v obraze a pro naše klienty měli v malíku ty nejnovější trendy z online světa. Sledujte nás na sociálních sítích, určitě sepíšeme podrobnou reportáž o tom, jak konference probíhá.

Na jaře jsme také udělali další krok ke zforrmalizování naší značky a zaregistrovali jsme si ochrannou známku INNOIT.

Protože INNOIT je jen jedno.;)

Po úspěšném jaře přišlo léto a jak to tak bývá, homeoffice převládají nad pravidelným kancelářským režimem. Letos v létě jsme pracovali z Řecka, Polska, ale i z  domácích Jizerek.

V červnu jsme vyslali Stáňu a Týnu na průzkum nových směrů v oblasti sociálních sítí a copywritingu na každoroční CopyCamp.

 

INNOIT - tlačítková novela

 

 

 


Děkujeme našim klientům za důvěru v roce 2022
 

 

 

 

Souhrn 2022 - INNOIT

Happy birthday to you...

Společně jsme oslavili 8. narozeniny.

Při té příležitosti jsme uspořádali letní večírek, který jsme si užili jak se patří.

V osobním životě se dařilo také - 3 z našich kolegů odvedli své děti do prvních tříd. Přejeme Vítězce, Elišce a Martínkovi hodně školních úspěchů!

Na podzim si vzala hlavní slovo tlačítková novela, kterou jsme prostudovali a na přelomu nového roku budeme implementovat na e-shopy.

I na podzim jsme šli upustit páru.

Utužování kolektivu není nikdy dost. Od našeho klienta Auto Horejsek jsme dostali možnost jít na křest nového alba Chinaski, a neváhali jsme ani minutu. Tímto děkujeme za dárek, moc jsme si koncert užili. 

Začala zima, adventní období už bušilo na dveře a nebyl čas ztrácet čas. Připravovali jsme vánoční kampaně, byli jsme v kanceláři od rána do večera a těšili se na zaslouženou vánoční dovolenou.

 

 

 

 

Načerpali jsme novou energii, odpočinuli si po náročném roce a do toho nového kráčíme se vztyčenou hlavou, notebooky pod paží a úsměvem na tváři. Věříme, že i ten nový rok bude úspěšný  nejen pracovně, budeme dále spolehlivými partnery našich klientů a společně budeme ten náš online svět posouvat dál a dál. Už teď se těšíme na nové klienty do naší rodiny, ale i na nové projekty našich stávajících partnerů.

 

I v novém roce jsme tu pro vás.

Víte už teď, co bychom pro vás mohli udělat?

V online, ale i offline světě. Stačí říct.

Kontaktujte nás >

Rádi se vám budeme věnovat.