Chci něco podobného

Pro další projekt pod taktovkou Dream PRO jsme kompletně zastřešili veškerou online komunikaci a e-shop.

E-shop www.zijbezpecne.cz je postaven na šabloně od Shoptet, kterou jsme zvolili jako rychlé a poměrně snadno implementovatelné řešení. Při přebírání projektu nebylo času nazbyt pro grafické zpracování a vývoj vlastního e-shopu a proto jsme sáhli po této rychlejší variantě. Projektu jsme vytvořili vizuální tvář a vypracovali jsme kompletní brand značky.

Brand jsme koncipovali do pastelových barev, které pozitivně vypovídají o zdravotnickém/ochranném prostředí. Inspirací nám byl název projektu, který jsme vnímali jako spojení hravého, ale zároveň seriózního. Z tohoto důvodu jsme volili známý a tedy bezpečný font a grafiku, která nevnáší do loga zbytečné napětí, je harmonická, ale zároveň hravá. Zelená a modrá barva jsou pro zdravotnické prostředí typické, pro doplnění jsme použili neutrální šedou. 

Pro e-shop na Shoptetu jsme vybrali nejvhodnější šablonu. Zvolili jsme základní řešení, které sice není graficky ideální, ale jelikož je jedno z nejstarších, jedná se o nejpropracovanější shoptetovou šablonu. Díky uživatelské oblíbenosti u provozovatelů e-shopů je šablona pravidelně optimalizována a je více méně již odladěná od různých problémů.

Šablonu jsme přizpůsobili vytvořenému brandu, nastavili veškeré potřebné pluginy, napojili na účetní systém, zprovoznili platební brány, provedli jsme napojení na doručovací společnosti a také na analytické nástroje. 

E-shop jsme po spuštění dále spravovali, plnili novými články na blog, průběžně přidávali nové produkty a prováděli jsme SEO optimalizaci. Samozřejmostí byla pravidelná analýza provozu e-shopu a optimalizace stránek na jejich větší výkonnost.

Pro projekt ŽijBezpečně jsme také vedli online kampaně. Zastřešili jsme sociální sítě, zahájili e-mailovou komunikaci, vytvářeli a spravovali PPC kampaně, zajistili RSS feedy pro srovnávače zboží a průběžně připravovali další grafické materiály.

ŽijBezpečně - e-shop na shoptetu - INNOIT